Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Konkurs fotograficzny ,,Gmina Brenna siła natury''

 

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Gmina Brenna - siła natury"

Konkurs ma na celu ukazanie niezwykłego piękna oraz bogactwa przyrody Gminy Brenna. Nasze malownicze miejsce jest prawdziwym rajem dla miłośników natury, oferując niezapomniane widoki, urokliwe miejsca do wypoczynku oraz liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe. Poprzez Wasze fotografie chcemy zachęcić innych do eksploracji tego niezwykłego regionu, do korzystania z jego uroków oraz do odkrywania ukrytych zakątków. Waszym zadaniem jest uchwycenie w kadrze wszystkiego, co sprawia, że Gmina Brenna jest wyjątkowym miejscem. Szukamy fotografii, które oddają zarówno piękno górskich krajobrazów, jak i atmosferę spokoju i harmonii, jaka panuje tutaj wśród przyrody. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o fotografowanie samej przyrody – poszukujemy również obrazów ludzi korzystających z tych miejsc: spacerujących po malowniczych szlakach, odpoczywających nad rzeką, czy też przejeżdżających na rowerach przez gęste lasy. Wasze zdjęcia mogą być inspirujące, emocjonalne, a przede wszystkim autentyczne. Chcemy, aby poprzez Wasze obrazy, inni mogli zakochać się w Gminie Brenna tak samo jak my. Niech Wasze fotografie staną się oknem do tego magicznego miejsca – do Gminy Brenna, gdzie natura ma swój niepowtarzalny głos, a każdy kadr jest opowieścią o jej pięknie i bogactwie.

 

Zasady konkursu:

1. Konkurs fotograficzny rozpoczyna się 2 kwietnia 2024 r. i trwa do 30 września 2024 roku.

2. Każdy Uczestnik może nadesłać od 1 do 20 wykonanych przez niego fotografii. Fotografie te
powinny pokazywać pięko natury gminy Brenna.

3. Fotografie należy nadsyłać na Konkurs drogą mailową na adres: it@brenna.org.pl do dnia 30 września 2024 roku.

4. Nadesłane fotografie powinny być zapisane w formacie graficznym .jpg i mieć minimum 2000 pikseli szerokości. Zdjęcie powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz miejscem lokalizacji.

5. Do każdej pracy należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszenia (załącznik nr 1) zawierający m.in. tytuł zdjęcia, przybliżoną datę i miejsce jego wykonania oraz danymi osobowymi autora takimi jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i adres e-mail.

6. Ocena prac przez Jury nastąpi do dnia do dnia 11.10.2024 roku.

7. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.brenna.org.pl oraz na portalu społecznościowym: Facebook Gminy Brenna a zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie bądź/i mailowo do 7 dni od dnia wyłonienia zwycięzców.

 

 

Nagrody:

– nagroda główna za I miejsce:  500 zł + nocleg dla 2 os. ze śniadaniem w Hotelu Kotarz*** w Brennej

za II miejsce:
- 400 zł + karnet na basen (6 wejść) w Hotelu Kotarz*** w Brennej

za III miejsce:
- 300 zł

 

Sponsorem nagród jest OPKiS Gminy Brenna oraz Hotel Kotarz*** w Brennej

Szczegóły konkursu znajdują się w REGULAMINIE.

Załączniki: