Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Godspel Celebrate

08

gru

19:30

Godspel Celebrate

Górki Wielkie - Kościół św. Jana Sarkandra ul. Zofii Kossak 130

Celebrate GODSPELL jest koncertem muzyki gospel w wykonaniu znanych artystów polskiej i europejskiej sceny tego gatunku. Projekt w skład którego wchodzi Colin Williams (UK) & Gospel Celebrate (UK) oraz zespół Holy Noizzaprezentuje szeroki wachlarz utworów gospel. Muzycy zaproszą publiczność do radosnego, pełnego wolności i płynącego prosto z serca uwielbiania!

Colin Williams zaczął śpiewać w wieku 3 lat, a już w wieku 18 lat rozpoczął prowadzenie chóru kościoła ewangelicznego. Jego miłość do muzyki doprowadziła go do śpiewania i wspierania różnych chórów, grup oraz artystów solowych. Wokalista, kompozytor i aranżer. Colin pracuje także dla BBC gdzie zajmuje się takimi programami, jak “Songs of Praise” i “Gospel Train” BBC Radio2. Człowiek z bogatą miłością do Boga, pasją do muzyki gospel i niesamowitym słuchem. 

Zespół Gospel Celebrate to grupa wokalistów z Wielkiej Brytanii, których łączy wspólna miłość do muzyki. Śpiewają w chórach i zespołach od najmłodszych lat. Towarzyszą chórom jak i wielu rozpoznawalnych artystom na całym świecie. Miłość do muzyki pozwala im podróżować do rożnych części świata. Teraz przyszedł czas na dzielenie się to miłością do Gospel w Polsce.

Holy Noiz - grupa sesyjnych muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Wspólnie występowali na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel. Chociaż wywodzą się z różnych gatunków muzycznych, to właśnie w gospel następuje fuzja tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania. Zespół na stałe współpracuje i koncertuje z Gabrielą Gąsior. Mają na koncie dwie wspólnie nagrane płyty: album z autorską muzyką gospel „bez Ciebie nie ma mnie”(2014) oraz album świąteczny „Narodził się Jedyny Król”(2015).
 

Parafia św. Jana Sarkandra w Górkach Wielkich 

bilety:  do nabycia przed koncertem, cena: 15zł - cały, 10zł - ulgowy